Guličkový klzák
Kód: 3021 3021BP1 3021BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitný a odolný klzák určený pre mäkké podlahy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 27 mm |
| Šírka: | 35 mm |
| Hĺbka: | 58 mm |
| Priemer: | 20 mm |
| Nosnosť: | 12 kg |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.