Prístrojové koliesko, pevné, priemer 75 mm
Kód: 42970Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Rozostup otvorov 48/40 x 48/40 mm s priemerom 6,3 mm
- Šírka behúňa 24 mm - vyrobený z polyuretánu (nezanecháva stopy)
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Kolieska pre mäkké aj tvrdé podlahy sú univerzálne na svoje využitie. Možno ich teda bez problémov využívať na kobercoch/PVC podlahách alebo tvrdých podlahách (dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8592485429701 |
| Typ: | Pro měkké i tvrdé podlahy |
| Priemer: | 75 mm |
| Nosnosť: | 60 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 100 mm |
| Šírka behúňa: | 24 mm |
| Priemer dier: | 6,3 mm |
| Rozmer platne: | 60 x 60 mm |
| Rozteč dier: | 48/40 x 48/40 mm |
| Typ podlahy: | Měkká i tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.