Nábytkové koliesko s brzdou, priemer 50 mm, nosnosť 50 kg
Kód: 43057Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Celoplastové nábytkové dvojkoliesko s brzdou o priemere 50 mm s nosnosťou do 50 kg vhodné na uchytenie na nábytok
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
- Rozteč dier 32 x 32 mm s priemerom 5 mm
- Šírka plastového dvojkoleska: 47 mm
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8592485430578 |
| Typ: | Nábytková kolečka pro tvrdé podlahy |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| S brzdou: | ano |
| Stavebná výška: | 65 mm |
| Priemer dier: | 5 mm |
| Rozmer platne: | 42 x 42 mm |
| Rozteč dier: | 32 x 32 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.