Nábytkové koliesko s čapom M8, priemer 50 mm, nosnosť 50 kg
Kód: 18176 18176BP1 18176BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Celoplastové nábytkové dvojkolečko s priemerom 50 mm a závitom M8x16 mm s nosnosťou do 50 kg vhodné na upevnenie na nábytok.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Nábytková kolečka, Pro tvrdé podlahy |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Priemer závitu: | M8x16 mm |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 76 mm |
| Šírka kolesa: | 47 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.