Prístrojové koliesko čierne otočné s platňou pre tvrdé podlahy, priemer 50 mm
Kód: 2979Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Rozostup otvorov 35 x 35 mm s priemerom 6,5 mm
- Behúň: polyuretán, klzné uloženie so šírkou 18 mm
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592485029796 |
| Typ: | Pro tvrdé podlahy |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 40 kg |
| S brzdou: | ano |
| Stavebná výška: | 70 mm |
| Šírka behúňa: | 18 mm |
| Priemer dier: | 6,5 mm |
| Rozmer platne: | 60 x 60 mm |
| Rozteč dier: | 35 x 35 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Výpis diskusií
L
rozmery
lukas
na obrázku jsou špatné rozměry