Transportné koliesko, priemer 100 mm
Kód: 43050Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prepravné koliesko s priemerom 100 mm s dynamickou nosnosťou 70 kg a šírkou čierneho gumového behúňa 32 mm.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Samostatné kolieska sú vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie v závislosti od nosnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska samostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.299 kg |
| EAN: | 8592485430509 |
| Typ: | Samostatná pojezdová kolečka |
| Priemer: | 100 mm |
| Nosnosť: | 70 kg |
| Šírka behúňa: | 32 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 12 mm |
| Dĺžka náboja: | 40 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.