Transportné koliesko, priemer 125 mm
Kód: 43051Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prepravné koliesko s priemerom 125 mm s dynamickou nosnosťou 100 kg a šírkou čierneho gumového behúňa 38 mm.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Samostatné kolieska sú vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie v závislosti od nosnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska samostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.647 kg |
| EAN: | 8592485430516 |
| Typ: | Samostatná pojezdová kolečka |
| Priemer: | 125 mm |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Šírka behúňa: | 38 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 15 mm |
| Dĺžka náboja: | 50 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.