Transportná plošina 575x290 mm pre tvrdé podlahy, preglejková doska 18 mm, priemer koliesok 80 mm bez bŕzd, nosnosť 450 kg, FSC®
Kód: 51890Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prepravný vozík - Optimálne riešenie na prepravu ťažkých nákladov
Prepravný vozík predstavuje dokonalé riešenie pre efektívnu manipuláciu s ťažkými nákladmi na tvrdých povrchoch. Perfektný pomocník pri sťahovaní nábytku, presúvaní ťažkých spotrebičov, preprave stavebného materiálu alebo tovaru v skladoch, dielňach aj vonkajších priestoroch.
Hlavné vlastnosti:
✔ Vysoká nosnosť - Až 450 kg zaťaženie pre bezpečnú prepravu
✔ Kvalitný materiál - Odolná prírodná preglejková doska
✔ Typ povrchu - Určené pre dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy a ďalšie tvrdé povrchy
✔ Univerzálne využitie - Vhodný pre sklady, dielne, vonkajšie priestory aj domácnosť
V našom sortimente nájdete širokú ponuku prepravných vozíkov a plošín s možnosťou výberu povrchov a rôznych nosností.
FSC® (FSC-C157318) - výrobok, ktorý vznikol v súlade so zásadami udržateľného lesného hospodárenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové a pojazdové kolesá, kolieska, transportné dosky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.82 kg |
| EAN: | 8592485518900 |
| Typ: | Transportní desky pro tvrdé podlahy |
| Nosnosť: | 450 kg |
| S brzdou: | ne |
| Materiál: | Přírodní překližka |
| Šírka: | 575 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Hrúbka: | 18 mm |
| Stavebná výška: | 125 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.