Nábytkové koliesko s čapom, priemer 50 mm, nosnosť 45 kg
Kód: 28206 28206BP1 28206BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Čierne celoplastové nábytkové dvojkolečko s priemerom 50 mm s dynamickou nosnosťou do 45 kg pre nábytkové uchytenia.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Stavebná výška kolieska 84 mm, šírka dvojkolesa 45 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolieska pre kancelárske stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Nábytková kolečka, Pro měkké podlahy |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 45 kg |
| Priemer závitu: | 12 x 26 mm |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 84 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.