Nafukovacie koleso, priemer 400 mm, nosnosť 250 kg
Kód: 18053Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- šírka behúňa: 100 mm - nafukovacia pneumatika s hladkým profilom
- dĺžka náboja 75 mm
- stred kolesa - disk z polyamidu
- počet vrstiev (Ply): 2
- max. tlak v pneumatike: 2,0
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovacie kolesá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.096 kg |
| EAN: | 8592485180534 |
| Typ: | Nafukovací kola |
| Priemer: | 400 mm |
| Nosnosť: | 250 kg |
| Šírka behúňa: | 100 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 20 mm |
| Dĺžka náboja: | 75 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.