Nafukovacie koleso, priemer 400mm, priemer osi 12mm, modré, nosnosť 150kg
Kód: 9210814_MSúvisiaci tovar
Podrobný popis
- šírka behúňa: 100 mm - nafukovacia pneumatika s blokovým profilom
- dĺžka náboja 100 mm
- stred kolesa - modrý oceľový disk
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovacie kolesá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.25 kg |
| EAN: | 8692385011294 |
| Typ: | Nafukovací kola |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Priemer: | 400 mm |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Šírka behúňa: | 100 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 12 mm |
| Dĺžka náboja: | 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.