Nábytkové koliesko s čapom, priemer 40 mm, nosnosť 25 kg
Kód: 28200 28200BP1 28200BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Čierne celoplastové nábytkové dvojkolečko s priemerom 40 mm s dynamickou nosnosťou do 25 kg.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolieska pre kancelárske stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Nábytková kolečka, Pro měkké podlahy |
| Priemer: | 40 mm |
| Nosnosť: | 25 kg |
| Priemer závitu: | 12x26 mm |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 81 mm |
| Šírka kolesa: | 40 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.