Nábytkové koliesko otočné pre mäkké podlahy, priemer 50 mm, s puzdrom
Kód: 2988Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nábytkové koliesko otočné s priemerom 50 mm pre mäkké podlahy.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.136 kg |
| EAN: | 8592485029888 |
| Výška: | 35 mm |
| Šírka: | 56 mm |
| Hĺbka: | 83 mm |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.