Dizajnové nábytkové koliesko, priemer 60mm, M8, nosnosť 30 kg
Kód: 2832Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Čierne dizajnové nábytkové koliesko s priemerom 60 mm so závitom M8 a dynamickou nosnosťou do 30 kg je vhodné na upevnenie na nábytok. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.069 kg |
| EAN: | 8592485028324 |
| Typ: | Pro tvrdé podlahy, Designová kolečka |
| Priemer: | 60 mm |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Priemer závitu: | M8 |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 90/104 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.