Koliesko pre stoličky, priemer 50 mm, STOP/GO, pre mäkké podlahy
Kód: 18201 18201BP1 18201BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolieska pre kancelárske stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Nábytková kolečka, Pro měkké podlahy |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Priemer závitu: | M12x22 mm |
| S brzdou: | ano |
| Stavebná výška: | 82 mm |
| Šírka kolesa: | 56 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.