Kancelárske koliesko priemer 75 mm, s čapom priemer 11 mm, transparentné, nosnosť 50 kg, 5 ks
Kód: 2864Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolieska pre kancelárske stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.239 kg |
| EAN: | 8592485028645 |
| Typ: | Pro měkké i tvrdé podlahy |
| Farba: | Čierna, Transparentní |
| Priemer: | 75 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Počet ks v balení: | 5 |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 66 mm |
| Celková nosnosť: | 250 kg/židle |
| Dĺžka závitu: | 22 mm |
| Priemer čapu: | 11 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

