Dizajnové nábytkové koliesko s čapom, priemer 65mm, nosnosť 60 kg
Kód: 2836Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Čierne dizajnové nábytkové koliesko s priemerom 65 mm s dynamickou nosnosťou do 60 kg. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolieska pre kancelárske stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592485028362 |
| Typ: | Pro tvrdé podlahy, Designová kolečka |
| Priemer: | 65 mm |
| Nosnosť: | 60 kg |
| S brzdou: | ne |
| Priemer čapu: | 11 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.