Dizajnové nábytkové koliesko, priemer 40mm, otočné s platničkou, nosnosť 40 kg
Kód: 2838Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné dizajnové nábytkové koliesko s priemerom 40 mm s dynamickou nosnosťou do 40 kg. Kolieska pre mäkké podlahy možno využiť na kobercoch/PVC podlahách.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.097 kg |
| EAN: | 8592485028386 |
| Typ: | Pro měkké podlahy, Designová kolečka |
| Priemer: | 40 mm |
| Nosnosť: | 40 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 60 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
5,0
2 hodnotenia
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
5
JA
Jaroslava Appeltová
Kolečka mi naprosto vyhovují,jsou perfektně vyrobena.Pro mě to byla skvělá volba.Na pohled i jejich funkčnost je na jedničku.
5
JK
Jindřich Kl.
Mám kolečka na komodě. A můžu je hodnotit na jedničku. Jsou pěkný. Nosnost mají dostačující. A po koberci jezdí dobře.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.