Prístrojové koliesko pevné pre tvrdé podlahy, priemer 50mm, nosnosť 100kg, čierna
Kód: 2817Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Rozteč dier 55 x 38 mm s priemerom otvoru pre skrutku 9 x 7 mm
- Polyamidová behúňová vrstva so šírkou 30 mm, priemer pre náboj 8 mm, dĺžka náboja 30 mm
- Ložisko: guľôčkové
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Kolieska pre mäkké podlahy možno využiť na kobercoch/PVC podlahách.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592485028171 |
| Typ: | Pro měkké podlahy |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 100 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 73 mm |
| Šírka behúňa: | 30 mm |
| Priemer dier: | 9 x 7 mm |
| Rozmer platne: | 72 x 54 mm |
| Rozteč dier: | 55 x 38 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.