Kancelárske koliesko priemer 50 mm, s čapom priemer 11 mm, transparentné, nosnosť 60 kg, 5 ks
Kód: 2865Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolieska pre kancelárske stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.872 kg |
| EAN: | 8592485028652 |
| Typ: | Pro měkké i tvrdé podlahy |
| Farba: | Čierna, Transparentní |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 60 kg |
| Počet ks v balení: | 5 |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 60 mm |
| Celková nosnosť: | 300 ks/1 židle |
| Dĺžka závitu: | 22 mm |
| Priemer čapu: | 11 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Výpis diskusií
M
Render
Marek
Koupil bych si je, ale snažím se nekupovat zboží, které nemá reálné fotky, ale pouze rendery.

