Závesná lišta 40x26x1,5mm
Kód: 84744 84744BP1 84744BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesná lišta – Spoľahlivé zavesenie nábytku
Závesná lišta z kvalitnej pozinkovanej ocele predstavuje profesionálne riešenie pre bezpečné zavesenie horných skriniek a nábytku. Závesná lišta slúži na uchytenie nábytku na stenu, najmä kuchynských skriniek, pomocou rektifikačného kovania na lištu.
Hlavné vlastnosti:
✔ Vysoká nosnosť – Zaisťuje bezpečné zavesenie ťažkých skriniek.
✔ Kvalitný materiál – Vyrobená z pozinkovanej ocele pre dlhú životnosť a odolnosť proti korózii.
✔ Jednoduchá montáž – Jednoduchá inštalácia pomocou skrutiek alebo hmoždiniek.
✔ Univerzálne použitie – Vhodná pre väčšinu typov horných skriniek a nábytku.
Táto závesná lišta je nevyhnutným pomocníkom pre montáž kuchynského nábytku, kúpeľňových skriniek aj iných závesných prvkov. Spoľahnite sa na kvalitné riešenie pre bezpečné zavesenie vášho nábytku!
V našej ponuke nájdete závesné lišty v rôznych dĺžkach a prevedeniach.

L (šírka): 40 mm
W (výška): 26 mm
T (hrúbka materiálu): 1,5 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zavesenie skriniek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 26 mm |
| Typ: | Závěsná lišta |
| Šírka: | 40 mm |
| Hĺbka: | 1,5 mm |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.