Závesná lišta pre horné skrinky 1000mm, 30x1,5mm, nosnosť 110 kg
Kód: 93011Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesná lišta slúži na uchytenie nábytku na stenu, najmä kuchynských skriniek, pomocou rektifikačného kovania na lištu.
Lišta sa dá "odlamovať", takže ju v prípade potreby môžete skrátiť na potrebnú dĺžku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.656 kg |
| EAN: | 8592485930115 |
| Typ: | Závěsná lišta |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
| Šírka: | 1000 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 1,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.