Závesná lišta 130x39mm, nosnosť 100 kg, 2 ks
Kód: 84718Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesná lišta slúži na uchytenie nábytku na stenu, najmä kuchynských skriniek, pomocou rektifikačného kovania na lištu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.046 kg |
| EAN: | 8592485847185 |
| Typ: | Závěsná lišta |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
| Šírka: | 130 mm |
| Hĺbka: | 1,5 mm |
| Výška: | 39 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.