Rektifikačné kovanie, nosnosť 35 kg, buk, 2 ks
Kód: 18043Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitné jednoduché kovanie je určené predovšetkým na zavesenie nábytku a horných kuchynských skriniek na závesnú lištu do 35 kg.
Skrinky sú po montáži prestaviteľné do výšky +/- 10 mm a hĺbky +/- 15 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zavesenie skriniek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.041 kg |
| EAN: | 8592485180435 |
| Typ: | Rektifikační kování |
| Farba: | Hnědá |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Uchytenie: | Na závěsnou lištu |
| Materiál: | Plast / Kov |
| Šírka: | 40 mm |
| Výška: | 18 mm |
| Hĺbka: | 85 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 1,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.