Závesná lišta pre horné skrinky dĺžka 2000mm, 28x1,8mm, 150 kg
Kód: 55510Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesná lišta slúži na uchytenie nábytku na stenu, najmä kuchynských skriniek, pomocou rektifikačného kovania na lištu.
Lišta sa dá "odlamovať", takže ju v prípade potreby môžete skrátiť na potrebnú dĺžku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.84 kg |
| EAN: | 8592485555103 |
| Typ: | Závěsná lišta |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Hrúbka: | 1,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.