Kĺbový záves na naskrutkovanie, 165°
Kód: 80795Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodné pre aplikácie, kde nie je možné použiť vŕtanie pre misku závesu. Nastavenie do strán a hĺbky sa vykonáva pozdĺžnymi otvormi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kĺbové závesy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.238 kg |
| EAN: | 8592485807950 |
| Typ: | Kloubové závěsy |
| Uhol otvorenia: | 165° |
| Šírka: | 52 mm |
| Hĺbka: | 102 mm |
| Výška: | 41 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.