Bedňová petlica 65x36mm, pozinkovaná
Kód: 84531Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vďaka pozinkovaniu je táto bednová petlica vysoko odolná aj voči vplyvom vonkajšieho prostredia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Petlica, háčiky, západky a zástrčky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592485845310 |
| Typ: | Petlice |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaná |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 65 mm |
| Výška: | 13 mm |
| Hĺbka: | 36 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.