Kĺbový záves 40x50mm, ľavý, pozinkovaný, 2 ks
Kód: 80122Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný kĺbový záves s vysokou odolnosťou, pozinkovaný.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové a dverné pánty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.038 kg |
| EAN: | 8592485801224 |
| Typ: | Kloubové závěsy |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 50 mm |
| Výška: | 5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.