Debnová petlica 62x17mm, pozinkovaná
Kód: 84530 84530BP1 84530BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vďaka pozinkovaniu je táto bednová petlica vysoko odolná aj voči vplyvom vonkajšieho prostredia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Petlica, háčiky, západky a zástrčky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Petlice |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaná |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 62 mm |
| Výška: | 13 mm |
| Hĺbka: | 17 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.