Spojovací uholník 20x20x30mm, pozinkovaný
Kód: 432 432BP1 432BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Spojovací uholník vyrobený z ocele, obojstranne žiarovo zinkovaný s hrúbkou 2 mm. Priemer montážnych otvorov pre klince alebo skrutky je 4,5 mm.
Vhodný na spájanie a spevnenie pravouhlých spojov nábytku a iných drevených konštrukcií.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Úhelníky |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 30 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Hrúbka: | 2 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.