Kĺbový záves na naskrutkovanie
Kód: 80790Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodné pre aplikácie, kde nie je možné použiť vŕtanie pre misku závesu. Nastavenie do strán a hĺbky sa vykonáva pozdĺžnymi otvormi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kĺbové závesy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.033 kg |
| EAN: | 8592485807905 |
| Typ: | Kloubové závěsy |
| Uhol otvorenia: | 90° |
| Šírka: | 44 mm |
| Hĺbka: | 104 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.