Nábytkový magnet, nosnosť 3-4 kg, biely, 2 ks
Kód: 84522Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nábytkový magnet zaisťuje fixáciu dverí/dvierok a zabraňuje ich spontánnemu otvoreniu. Využitie nájdu najmä pri sieťových dverách - je možné ich namontovať na zvislú, hornú alebo spodnú stranu siete. Vhodné aj pre skrinky, kde vďaka pevnému stlačeniu dvierok zaručujú spoľahlivosť a funkčnosť nábytku - napr. pre skladovanie potravín.
Montáž puzdra a protikusu (2 montážne otvory) priskrutkovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.045 kg |
| EAN: | 8592485845228 |
| Typ: | Nábytkové magnety |
| Farba: | Bílá |
| Nosnosť: | 3-4 kg |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Šírka: | 48 mm |
| Výška: | 13 mm |
| Hĺbka: | 17 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.