Tlmič dovierania dvierok
Kód: 90997Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Trápia vás hlučné a prudké zatváranie dvierok a zásuviek? Urobte tomu koniec s týmto tlmičom dovierania, ktorý nesmie chýbať v domácnosti žiadneho kutila!
-
Použitie: Tlmič dovierania dvierok je ideálnym riešením pre hladké a tiché zatváranie dvierok a zásuviek, ktoré navyše chráni váš nábytok pred prudkými nárazmi. Vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému prevedeniu sa hodí do každej domácnosti či kancelárie.
-
Kvalita: Materiál tlmičov je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu, bez zápachu.
-
Jednoduchá montáž: Tlmič ľahko priskrutkujete pomocou skrutiek k drevenému korpusu alebo bez krytu namontujete do korpusu skrinky alebo dvierok. Dokonalé tlmenie je zaručené!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| EAN: | 8592485909975 |
| Typ: | Tlumiče dovírání dvířek |
| Farba: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 10 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Výška: | 10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.