Nábytkový záves, priemer 26mm, polonaložený
Kód: 80150 80150BP1 80150BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Špecifikácia:
- Spôsob montáže naskrutkovaním - jednoduchá a rýchla inštalácia
- Automatické zatváranie bez tlmenia
- Priemer misky 26 mm, hĺbka 10 mm
- Vhodné pre hrúbku sklenených dvierok 12-22 mm
- Uhol otvorenia 95°, pre polonaložený typ dvierok
- Rozteč kotvenia misky 38 mm
- Rozteč kotvenia závesu 32 mm
Montáž:
- Na montáž odporúčame Euroskrutky 6,3x16 mm (zvoľte podľa hrúbky korpusu/dvierok)
- Nastavenie v troch smeroch
Dodatočné parametre
| Kategória: | Polonaložené závesy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Druh: | Polonaložené |
| Typ: | Nábytkové závěsy |
| Priemer: | 26 mm |
| Tlmenie: | Bez tlumení |
| Klipový záves: | Ne |
| Uhol otvorenia: | 95° |
| Šírka: | 55 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
Druhy nábytkových pantů
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.