Tlmič dvierok, priemer 10mm, transparentný, 50 ks
Kód: 85036Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tlmič nárazu sa ľahko inštaluje jednoduchým nalepením napríklad na rôzne zásuvky v domácnosti (kuchyne, kúpeľne), na skrine, komody alebo aj skrinky na topánky. Môžu vám tiež poslúžiť ako podložky pod nábytok alebo pod klávesnicu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlmiče nárazu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8592485850369 |
| Výška: | 1,6 mm |
| Typ: | Tlumiče nárazu |
| Farba: | Transparentní |
| Priemer: | 10 mm |
| Počet ks v balení: | 50 |
| Materiál: | Silikon |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.