Nábytkový záves, priemer 26mm pre sklenené dvierka, polonaložený
Kód: 80539Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špecifikácia:
- Spôsob montáže naskrutkovaním - jednoduchá a rýchla inštalácia
- Automatické zatváranie bez tlmenia
- Priemer misky 26 mm
- Vhodné pre hrúbku sklenených dvierok 4-6,5 mm
- Uhol otvorenia 110°, pre naložený typ dvierok
- Rozteč kotvenia misky 21,5 mm
- Rozteč kotvenia závesu 32 mm
Montáž:
- Na montáž odporúčame Euroskrutky 6,3x16 mm (voľte podľa hrúbky sklenených dvierok)
- Nastavenie v troch smeroch
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesy pre sklenené dvierka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.045 kg |
| EAN: | 8592485805390 |
| Druh: | Polonaložené |
| Typ: | Nábytkové závěsy pro skleněná dvířka |
| Priemer: | 26 mm |
| Klipový záves: | Ne |
| Uhol otvorenia: | 110° |
| Šírka: | 52 mm |
| Výška: | 85 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.