Zámok na sklo 27x38mm, chróm
Kód: 84766Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Súčasťou balenia sú dva cylindrické kľúče, plastové podložky, upevňovacie skrutky a protiplech s výrezom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zámky na sklo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592485847666 |
| Výška: | 35 mm |
| Typ: | Zámky na sklo |
| Šírka: | 27 mm |
| Hĺbka: | 38 mm |
| Povrchová úprava: | Lesklý chrom |
| Materiál: | Kov |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.