Nábytkový záves pre sklenené dvierka 40x13,5mm, chróm, 1 pár
Kód: 80516Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Jednoduchá montáž pomocou upínacej skrutky, nie je potrebné vŕtanie do skla. Pre hrúbku skla max. 4,7 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesy pre sklenené dvierka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592485805161 |
| Typ: | Nábytkové závěsy pro skleněná dvířka |
| Uhol otvorenia: | 110° |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.