Zámok na rolety 39x40mm
Kód: 84764Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Súčasťou balenia: 1x roletový zámok na priskrutkovanie, 2x kľúč s krytkou, 1x protiplech a 1x rozeta.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Roletové zámky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| EAN: | 8592485847642 |
| Výška: | 40 mm |
| Typ: | Roletové zámky |
| Šírka: | 39 mm |
| Hĺbka: | 28 mm |
| Priemer vložky: | 19 mm |
| Materiál: | Kov |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.