Nábytkový záves Diza, ľavý, matný chróm
Kód: 84539Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný ľavý nábytkový záves s povrchovou úpravou matný chróm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesy pre sklenené dvierka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.067 kg |
| EAN: | 8592485845396 |
| Typ: | Nábytkové závěsy pro skleněná dvířka |
| Šírka: | 40 mm |
| Výška: | 31 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.