Označovač pre drevené kolíky, priemer 10mm, 4 ks
Kód: 84631Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Oceľový značkovač otvorov pre drevené kolíky s jednoduchým, ale praktickým dizajnom vyrobený z kvalitného materiálu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| EAN: | 8592485846317 |
| Typ: | Označovače pro dřevěné kolíky |
| Priemer: | 10 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 14 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.