Spojovacie kovanie Excenter, priemer 10x24mm, 4 ks
Kód: 90580Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitné pozinkované spojovacie kovanie s vysokou odolnosťou.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.017 kg |
| EAN: | 8592485905809 |
| Typ: | Spojovací kování Excentr |
| Priemer: | 10 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Zinek |
| Výška: | 13 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.