Guľôčková západka výška 43mm, mosadz
Kód: 84640Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Táto mosadzná guľôčková západka je elegantným pomocníkom pri častom otváraní dvierok či viek v každej domácnosti!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Petlica, háčiky, západky a zástrčky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.013 kg |
| EAN: | 8592485846409 |
| Typ: | Západky |
| Materiál: | Mosaz |
| Šírka: | 8 mm |
| Výška: | 43 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.