Guľôčková západka, výška 60mm, mosadz
Kód: 84517Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Petlica, háčiky, západky a zástrčky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.039 kg |
| EAN: | 8592485845174 |
| Typ: | Západky |
| Materiál: | Mosaz |
| Šírka: | 11 mm |
| Výška: | 60 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.