Západka 32x15mm, kov, 2 ks
Kód: 84642Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Západka je vyrobená z kvalitnej ocele a jej montáž je jednoduchá. S jej pomocou zostanú dvere bezpečne zatvorené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Petlica, háčiky, západky a zástrčky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.013 kg |
| EAN: | 8592485846423 |
| Typ: | Západky |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 28 mm |
| Výška: | 32 mm |
| Hĺbka: | 15 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.