Poistný háčik 80mm
Kód: 84559 84559BP1 84559BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Pojistný háčik vrátane oporného krúžku a poistného krúžku. Vhodný na zatváranie dverí, brán, klapiek, debien alebo okeníc.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Petlica, háčiky, západky a zástrčky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Pojistné háčky |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 4 mm |
| Hĺbka: | 26 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.