Nábytkový magnet so skrutkami 3-4 kg, biely, 4 ks
Kód: 84498Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nábytkový magnet zaisťuje fixáciu dverí/dvierok a zabraňuje ich spontánnemu otvoreniu. Využitie nájdu najmä pri sieťových dverách - je možné ich namontovať na zvislú, hornú alebo spodnú stranu siete. Vhodné aj pre skrinky, kde vďaka pevnému stlačeniu dvierok zaručujú spoľahlivosť a funkčnosť nábytku - napr. pre skladovanie potravín.
Montáž puzdra a protikusu (2 montážne otvory) priskrutkovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.097 kg |
| EAN: | 8592485844986 |
| Typ: | Nábytkové magnety |
| Farba: | Bílá |
| Nosnosť: | 3-4 kg |
| Počet ks v balení: | 4+16 |
| Šírka: | 48 mm |
| Výška: | 13 mm |
| Hĺbka: | 15,5 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
5,0
2 hodnotenia
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
5
MS
Michaela Strnadova
Doporučuji,rychlé dodání,magnetky jsou super
5
IJ
Ing.rudolf Jilka
S magnetem jsem naprosto spokojen.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.