Dveřní zarážka Ø 40x25mm, červená
Kód: 5006Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zarážky na naskrutkovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.027 kg |
| EAN: | 8592485122220 |
| Výška: | 25 mm |
| Typ: | Zarážky k našroubování |
| Farba: | Červená |
| Priemer: | 40 mm |
| Materiál: | TPE plast |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.