Drevený klin 65x0/14x15mm, buk
Kód: 5096Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Detailný popis produktu
Hlavné prednosti:
-
VŠESTRANNOSŤ: Dverové kliny sú jednoduché a použiteľné pre akýkoľvek druh dverí. KKlíny možno využiť na všetky typy podláh - laminátové aj drevené podlahy, dlažby alebo koberce. Drevené dverové kliny sú jednoduché a mnohostranne využiteľné nielen ako dverová zarážka, ale aj ako podložka napr. pod nestabilný nábytok.
-
DIZAJN: Dverový klin zaujme svojou jednoduchosťou a bez problémov sa prispôsobí každej podlahe v každej miestnosti. Stane sa tak nepostrádateľným pomocníkom vo vašej domácnosti.
- JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA: Klin stačí vložiť medzi podlahu a dvere/nábytok. Daný objekt potom bude pevne zaistený. Bez skrutiek, bez vŕtania.
V našej ponuke voľne stojacích zarážok nájdete podobné produkty v rôznom prevedení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klíny a voľne stojace zarážky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.062 kg |
| EAN: | 8592485050967 |
| Výška: | 14 mm |
| Typ: | Dveřní klínky |
| Farba: | Světle hnědá |
| Prevedenie: | Buk |
| Materiál: | Dřevo |
| Šírka: | 65 mm |
| Hĺbka: | 15 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.