Drevený klin 90x0/24x30mm, buk, 4 ks
Kód: 5098Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Drevené dverové kliny sú jednoduché a všestranne využiteľné nielen ako dverová zarážka, ale aj ako podložka napr. pod nestabilný nábytok. Jednoducho položte klin medzi podlahou a dverami a dvere tak budú pevne zaistené. Dverové kliny možno využiť na všetky typy podláh - laminátové aj drevené podlahy, dlažby alebo koberce.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dverné a okenné zarážky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.094 kg |
| EAN: | 8592485050981 |
| Výška: | 24 mm |
| Typ: | Dveřní klínky |
| Farba: | Světle hnědá |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Prevedenie: | Buk |
| Materiál: | Dřevo |
| Šírka: | 90 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.